Opportunities with Kerecis- Можливості з Kerecis

English below.

Iсладська компания Kerecis( www.kerecis.com) що швидко зростає в виробництві медичних виробів з риб’ячої шкіри та жирних кислот, та є лідером на глобальному ринку клітиної терапії та регенарації людскої тканини. Hаші продикти багаті жирними кислотами, розробленими на базі запатентованих компанієй технологїй, які дозволяют захистити тканини організму та сприяють їх відновленю. Oсновні цінності компанії: співчуття, чесність та зацікавленість-керують усім що ми робимо при досягненні свого бачення нашої місії.

У нас є вакансії в Ісафьордурі та Рейк’явіку для людей що мають досвід в галузі техніки, охорони здоров’я, фармаії, медичних приладів, управління якістю, нормативних питань та інших спеціалізованих галузях.

На нашому виробництві в Ісафьордурі також є вакансії, які включають нагляд, пакування та перевірку якості виробляемих продуктів.Будь ласка зв’яжіться з
opportunities@kerecis.com чи
зателефонуйте за номером
+354 419 8000
і зверніться до відділу кадрів

English:

Iceland’s fastest growing company Kerecis (www.kerecis.com) is a medical device company that is pioneering the use of fish skin and fatty acids in the globally expanding cellular therapy and tissue regeneration markets. The fatty-acid-rich products from the company’s patented technologies protect the body’s own tissues and enable the body to regenerate tissues. Our core values of compassion, curiosity and integrity guide everything we do as we pursue our vision and mission.

We have job openings in Isafjordur and Reykjavik for people with backgrounds in engineering, healthcare, pharma, medical devices, quality management, regulatory affairs and other specialized areas.

Our factory in Isafjordur also has openings in roles that include supervision, packaging and quality inspection.

Jobs in Ísafjörður
Jobs in Reykjavik

Please contact opportunities@kerecis.com
or call +354 419 8000 and ask for Human
Resources